Ile uyumlu GLC-BX-10D 1000BASE-BX BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

Ile uyumlu GLC-BX-10D 1000BASE-BX BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

₺ 15.91

Yeni

Varolan

cihazların markalar sunuyoruz lütfen bize sipariş verirken. so ki biz sizin için uyumlu parçaları üretmek,teşekkür ederim. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Marka Adı: SMTE
Model Numarası: GLC-BX-10D
Condition: New and OEM
Cisco: GLC-BX-10D

Müşterinin seçimi

HW PT7620-81-1D-HW + 10G-1550nm-40km-SM-SFP + NEO 0816032934 fiber optik alıcı-verici Yeni
HW PT7620-81-1D-HW + 10G-1550nm-40km-SM-SFP + NEO 0816032934 fiber optik alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 174.51
Finisar FTRJ1319P1BTL 2G 1310nm 10 KM SFP Tek modlu Modülü alıcı-verici Yeni
Finisar FTRJ1319P1BTL 2G 1310nm 10 KM SFP Tek modlu Modülü alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺ 24.93
MAXON Için Mic Mikrofon Akustik Tüp Kulaklık Kulaklık UHF VHF SL25 SP100 SP120 SP130 SP140 SP200 Radyo Yeni Satış
MAXON Için Mic Mikrofon Akustik Tüp Kulaklık Kulaklık UHF VHF SL25 SP100 SP120 SP130 SP140 SP200 Radyo

100% Marka Yeni modelleri ile uyumlu : Icom : ICF3, ICF3 S, ICF4, ICF4 S, ICF4 SR, ICF4 TR, ICF10, ICF20, ICH2, ICH6, ICJ12, ICM5, ICM10, ICT2, ICT2 A, ICT2 E, ICT2 H, ICT7, ICT7 A, ICT7 H, ICT8, ICT22 A, ICT22 E, ICT81, ICT90 A, ICU12, ICU16, ICV8, ICW32 A, IC4008, IC4088 A, IC4088 SR Vertex : VX200, VX500, VX510, VX520 UD, FT530, FT2008, FT2009, FT7009, FT411, FT811, FT911, FT470, FT530, FT11, FT41, FT51, FT207, FT208, FT708 Cobra : FRS90, FRS100, FRS105, FRS110, FRS115, FRS120, FRS130, FRS220, FRS225, FRS235, FRS250, FRS300, FRS305 MA, FRS307, FRS310 WX, FRS315 WX, PR330, PR500, PR880, PR900, PR945, PR950 DX, PR955 DX, PR1000, PR1050 WX, PR1100 WX, PR2000, HH37 ST, HH38 WXST, HH45 WX, HH45 WXST, MT500, MT700, MT900, DNT Profi Tek77, XP8, XLP77, DRS 1000, DRS 2000 Maxon : SL25, SL55, SL70, SP14, SP100, SP120, SP130, SP140, SP200, SP200 K, SP210, 500 serisi, 5000 serisi, Ritron : SST144, SST446, SST444, JMX102, JMX152, JMX141, JMX146, JMX441, JMX444, JMX446, JMX452, Patriots Serisi RTX / SST / Jobcom / JMX / PK, Patriot SST artı paket dahil : 1 x Boğaz Titreşim Mikrofon kargo & İade :   1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.   2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.   3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

₺ 8.00 8.30
5 adet Düz Flex Kablo Şerit Bağlayıcı 22 P Motorola Radyo Aksesuarları CP1660 CP1300 CP1200 Ödenmesi Için Yeni Satış
5 adet Düz Flex Kablo Şerit Bağlayıcı 22 P Motorola Radyo Aksesuarları CP1660 CP1300 CP1200 Ödenmesi Için

100% Yepyeni. modelleri ile uyumlu : Motorola CP1660 CP1300 CP1200 paket dahil : kablonun 5 adet ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

₺ 11.00 12.46
10 adet HW HG8347R ONU 4 lan portu + 1 TENCERE + 1 wifi + USB EchoLife SC/UPC İngilizce dilinde HG8M8347RGD4 GPON kablosuz terminali Yeni
10 adet HW HG8347R ONU 4 lan portu + 1 TENCERE + 1 wifi + USB EchoLife SC/UPC İngilizce dilinde HG8M8347RGD4 GPON kablosuz terminali

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın. sağ boyutunu seçiniz adaptörü

₺ 273.39
Kullanıcılar Motorola GM338 5X Için Güç Anahtarı Hacmi Anahtarı Yeni
Kullanıcılar Motorola GM338 5X Için Güç Anahtarı Hacmi Anahtarı

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! Kullanıcılar Motorola GM338 5 X Için Güç Anahtarı Hacmi Anahtarı  Motorola için Compatiable : GM338 GM340 GM360 paket inclued : güç Anahtarı 5 adet bireysel poli çanta her biri için...

₺ 10.39
5X VHF 136-174 MHZ Anten Motorola Iki Yönlü Radyo HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250-LS, HT1250-LS Artı, HT1550, HT1550-XLS Yeni Satış
5X VHF 136-174 MHZ Anten Motorola Iki Yönlü Radyo HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250-LS, HT1250-LS Artı, HT1550, HT1550-XLS

detaylar : 100% Yepyeni.frekans : 136174 MHzuzunluk : 9 cmmodel ile uyumlu : Motorola GP300, GP350, GP88, GP1280, GP320, GP328, GP328 Artı, GP338, GP338 Artı, GP340, GP344, GP360, GP380, GP388, GP620, GP640, GP660, GP68, GP680 HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250LS, HT1250LS Artı, HT1550, HT1550XLSMT1000, MTX850, MTX850LS, MTX8250, MTX8250LS, MTX950, MTX9250 P10, P100, P110, P1225, P1225LS, P200, P210, PR400 PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150SP50, SP50 Artı, EX500, EX600, EX600XLS, GL2000 paket Içeriği : 5 x Anten ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

₺ 10.00 10.79
HW LTE4302M-BC + HW EPON OLT-PX20 + 34060500 fiber optik alıcı-verici Yeni
HW LTE4302M-BC + HW EPON OLT-PX20 + 34060500 fiber optik alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 24.85
Büyük kapasiteli PABX/CP1696-1680 16 PSTN hattı 80 uzatma/Fatura yazılım yönetimi Yeni
Büyük kapasiteli PABX/CP1696-1680 16 PSTN hattı 80 uzatma/Fatura yazılım yönetimi

büyük kapasiteli PABX / CP16961680 16 PSTN hattı 80 uzatma / Fatura yazılım yönetimi ürün Açıklaması tipi : PABX Sistemimodeli : CP16961680kapasite : 16 CO hatları 80 uzantıları ambalaj ve Nakliye  ambalaj detay ağırlık : 6.0 KGS / PCmiktar : bir kartonda 3 adethediye kutusu boyutu : 48.8*31*11 cmkarton boyutu : 61*53*39.5 cm nakliye hakkında DÜNYA ÇAPıNDA SHIIPPING emir ve ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş  bizim Hizmetleri Garanti hakkındaarızalı ürün için 1 yıl üreticinin sınırlı Garanti (hariç öğeleri hasarlı ve / veya aldıktan sonra yanlış.  şirket Bilgileri Excelltel Technology co, Ltd Excelltel Tech Co Ltd, bir profesyonel PABX tasarımcı ve üreticisi...

₺ 328.24
Gsmjustoncct sigma kutusu Paketi ile 9 kabloları ile 1 t için aktivasyon MTK-tabanlı Motorola Alcatel Huawei ZTE ve Lenovo için Yeni
Gsmjustoncct sigma kutusu Paketi ile 9 kabloları ile 1 t için aktivasyon MTK-tabanlı Motorola Alcatel Huawei ZTE ve Lenovo için

Pack 1 Aktivasyon için Sigma için doğrudan kilidini ve onarım IMEI özellikleri sağlar son Motorola TI akıllı telefonlar ile birlikte benzersiz Yoda yöntemi kilidini / kodları unlock almak için newset MTKtabanlı Motorola, Alcatel, Huawei, ZTE ve Lenovo akıllı telefonlar.her Sigma sahibi etkinleştirebilirsiniz Paketi 1 ve bu özel erişim almak ve gelecekteki özellikleri, o bu Paketi tanıtılacak.MTK Platformu Desteklenen Özellikler : desteklenen MTK Özellikler : Yoda yöntemi kilidini / kodları unlock Olsun MTK Android akıllı telefonlar için (ADB modu üzerinden).olağanüstü anahtarcı Yoda yöntemi ile çalışır : neredeyse tüm Android akıllı telefonlar dayalı farklı markaların MT6516 / MT6572 / MT6573 / MT6575 / MT6577 / MT6582 / MT6589 / MT6592 cips;akıllı telefonlar unlocked ne edilemez jenerik anahtarcı yöntemi ile, nor IMEI tarafından anahtarcı ile;akıllı telefonlar ile bloke sayaç kod girişleri girişimleri / engelli kilidini kodları giriş alanları;akıllı telefonlar olsun master sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kilitli;MTK akıllı telefonlar, kilidini sürü sorunları çözme.basitleştirilmiş kilidini telefonu prosedürü ile sorunları önlemek için kullanıcı sağlar bağlantı ve arama / sürücüleri yükleme için her özellikle yeni marka.desteklenen MTK Akıllı Telefonlar : Motorola akıllı telefonlar (dünyanın ilk!) : XT303 Motosmart MXT305 Motosmart MeXT389 MotoluxeXT390 MotosmartXT914 RAZR D1XT915 RAZR D1XT916 RAZR D1XT918 RAZR D1XT919 RAZR D3XT920 RAZR D3Alcatel akıllı telefonlar (bu modellerin bazı ekledi dünyanın ilk!) : OT4005 D T'POP, OT4007 Pixi, OT4007 D Pixi, OT4011 Glory 2 S Pro, OT4016, OT4016 DOT4030 S'POP, OT4030 D S'POP, OT4030 E S'POP, OT4030 Y S'POP, OT4110 EOT5020 M'POP, OT5020 D M'POP, OT5020 E M'POP, OT5020 N, OT5020 T, OT5020 W M'POPOT5021 E Soleil, OT5035 X'Pop, OT5035 D X'Pop, OT5035 E X'Pop, OT5037, OT5037 EOT5120OT6010 Yıldız, OT6010 D Yıldız, OT6032, OT6033 Idol Ultra, OT6033 M Idol Ultra, OT6033 Q Idol UltraOT6110OT7024, OT7024 N, OT7024 W, OT7025, OT7025 DOT7040, OT7040 D, OT7040 E, OT7041, OT7041 D, OT7047, OT7047 D, OT7047 EOT8020 D, OT970, OT970 HOTAUROTM960, OTMOV2, OTV861, RPSPG3201, Vodafone 861Vodafone Akıllı 3, Vodafone Akıllı 4, hareket 2, MTC 960, MTC 970, OT3201....

₺ 206.08
PABX diyafon sistemi için klavye ile CDX102 PABX Yeni
PABX diyafon sistemi için klavye ile CDX102 PABX

modeli : CDX102   Qty Ctn : 21 ADET ağırlık : 1 KGS Giftbox boyutu : 28*14*6 CM karikatür boyutu : 49*28*41 CM Excelltel Technology co, Ltd biz çin'de bir profesyonel PABX tasarımcı ve üreticisi konum...

₺ 20.77
8 adet/paket SV610 100 mW 1400 m Uzun mesafe TTL Arayüzü 433 MHz RF Modülü Ücretsiz Kargo Yeni Satış
8 adet/paket SV610 100 mW 1400 m Uzun mesafe TTL Arayüzü 433 MHz RF Modülü Ücretsiz Kargo

ücretsiz Kargo8 adet / paket SV610 100 m W 1400 m Uzun Mesafe TTL Arayüzü 433 MHz RF Modülü 8 adet SV610 TTL 433 MHz modülleri 8 adet Bahar Anten SV610 son derece entegre radyo veri alıcı modülü olduğunu...

₺ 43.00 51.52
Ardıç Arista Ağları ile uyumlu SFP-1GE-EZX-120 1000BASE-EZX 1550nm SFP Alıcı-verici modülü SFP Yeni
Ardıç Arista Ağları ile uyumlu SFP-1GE-EZX-120 1000BASE-EZX 1550nm SFP Alıcı-verici modülü SFP

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺ 44.04
HW 40 KM 10G SFP TPP1XGGI2CZABE2G 10G-40km-1550nm-SM-SFP + + OPL Z14130HQ fiber optik alıcı-verici Yeni
HW 40 KM 10G SFP TPP1XGGI2CZABE2G 10G-40km-1550nm-SM-SFP + + OPL Z14130HQ fiber optik alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 120.49
10X Conta Motorola GP328 GP88S Radyolar için Yeni Onarım Parçaları Yeni
10X Conta Motorola GP328 GP88S Radyolar için Yeni Onarım Parçaları

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! Motorola GP328 GP88 S Radyolar için 10 X Conta Su Geçirmez Conta Tamir Parçaları Motorola için Compatiable : GP328 GP338 GP88 S GP340 GP360 GP380 PTX760 MTX900 MTX960 HT1250 PRO7350 paket : conta 10 adet toplam Yeni açıklama : 1...

₺ 8.14
40X (20 pairs Sol ve Sağ) Siyah Orta Boy Kalıbını Için Akustik Tüp Kulaklık Yeni
40X (20 pairs Sol ve Sağ) Siyah Orta Boy Kalıbını Için Akustik Tüp Kulaklık

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! açıklama : 40 X (20 pairs Sol ve Sağ) Siyah Orta Boy Kalıbını Için Akustik Tüp Kulaklık stil : kablolu renk : Siyah boyutu : Büyük, orta, Küçük isteğe bağlıdır malzeme : Silikon paket : Bireysel Poli çanta brüt Ağırlık : 5 g / adet paket İçeriği : her çanta bir çift ile kalıbını, daha sonra bir büyük çanta içinde 20 pairs lütfen Not : eğer Orta varsayılan boyutu olduğunu, sizin için bize lütfen bize ulaşın veya söylediği özel gerekli...

₺ 24.76
Alcatel 3FE53441BA 01 GPON OKT SFP C + LTE3678P-BC + Yeni
Alcatel 3FE53441BA 01 GPON OKT SFP C + LTE3678P-BC +

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 17.45
5 adet 30A Kısa Dalga Araç Şarj Sigara Işık Güç Kaynağı Kablosu Kablosu Için ICOM IC-7000/7600 FT-450/TS-480FT-897D IC-725A Yeni Satış
5 adet 30A Kısa Dalga Araç Şarj Sigara Işık Güç Kaynağı Kablosu Kablosu Için ICOM IC-7000/7600 FT-450/TS-480FT-897D IC-725A

durum : % 100% Yepyeni.model ile uyumlu : ICOM IC7000 / 7600 FT450 / TS480 FT897 D IC725 Aadet : 5 adet kargo & İade :   1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.   2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.   3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

₺ 49.00 53.15
HW HPSP2120 Tx1.25G/Rx2.5G 20 km SM C Tx1310/Rx1490nm MA5626 için özel teklif ikinci el iyi çalışın MA5620 GPON onu Yeni
HW HPSP2120 Tx1.25G/Rx2.5G 20 km SM C Tx1310/Rx1490nm MA5626 için özel teklif ikinci el iyi çalışın MA5620 GPON onu

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.   

₺ 7.89
KENWOOD Için 10X LCD TK208 TK308 TH-22AT TH-42AT Yeni
KENWOOD Için 10X LCD TK208 TK308 TH-22AT TH-42AT

KENWOOD Için 10 X LCD TK208 TK308 TH22 AT TH42 AT Kenwood İki yönlü radyolar uyumlu : TK208 TK308 TH22 AT TH42 AT paket : LCD : 10 adet toplam Yeni Çin Yapılan açıklama : 1...

₺ 20.36
10x 2pin Kulaklık Akustik Gizli Liston Sadece Kulaklık Kulaklık Motorola XV1100 XV 1100 XV2100 XV2600 XV4100 XV 4100 XU1100 Yeni Satış
10x 2pin Kulaklık Akustik Gizli Liston Sadece Kulaklık Kulaklık Motorola XV1100 XV 1100 XV2100 XV2600 XV4100 XV 4100 XU1100

durum : % 100% Yepyeni. modelleri ile uyumlu : Motorola CP Serisi : CP88, CP040 CP100, CP110, CP125, CP150, CP200, CP250, CP300 CT Series L : CT150, CT250, CT450, CT450 LSGP Serisi : GP300, GP308, GP350, GP2000, GP3688, GP3188 GP2000, GP2100, GP68, GP88, GP88 SXTN Serisi : XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Serisi : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 XTN AX Serisi : AXV5100, AXU4100,CLS Serisi : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, VL50ruh Seri : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C,SU220 VHF / UHF Ruh, ruh Pro, ruh Pro +, ruh HP 10ruh MU Serisi : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTruh MV Serisi : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSSP Serisi : SP10, SP21, SP50 +, SP50 PRO Serisi : PRO1150, PRO2150, PRO3150 P Serisi : P040, P080, P110, P1225, P1225 LSDTR Serisi : DTR410, DTR550, DTR610, DTR650diğer Seri : GTI, GTX, LTS2000, VL130, PMR446, ECP100, PR400, Mag Bir BPR40, EP450, AU1200,RDX Serisi : RDV5100, RDV2020, RDU2020, RDU2080 D, RDU4100, RDU4160 D, RDV2080 D, RDV5100 Blackbox Serisi : BlackboxV, BlackboxUTAIT Orca : 501,050,185,020 MV : XV1100, XV2100, XV2600, MV11 C, MV21 CV, MV22 CVS, MV24 CVS,MU : Ruhu XU1100, XU2100, XU2600 MU11 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CVS,model XTN ile uyumlu, CLS, M serisi radyolar...

₺ 65.00 70.63
Avaya, Nortel uyumlu AA1419052-E6 1000BASE-ZX 1550nm 80 km SFP Alıcı-verici modülü SFP Yeni
Avaya, Nortel uyumlu AA1419052-E6 1000BASE-ZX 1550nm 80 km SFP Alıcı-verici modülü SFP

cihazların markalar sunuyoruz lütfen bize sipariş verirken so ki biz sizin için uyumlu parçaları üretmek,teşekkür ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...

₺ 30.04